MAMŲ KLUBO NAUJO SEZONO ATIDARYMAS !

women-on-bicycles21Sveikos, mamytės :-)
kaip ir sakiau, vasara laaaabai greitai bėga prabėga ir netrukus vėl visos susitiksime Mamų klube. Tikiuosi, turėjote galimybių ištrūkti iš miesto ir pailsėti gamtos garsuose, spalvose ir kvapuose.

Naująjį Mamų klubo sezoną pradėsime dviračių žygiu Neries regioniniame parke. Dėka vyresnėlio sūnaus, kuris mokykloje lanko turistų būrelį, mes su šeima jau keliavome dešiniuoju Neries krantu. Sužavėjo gražūs Neries krantai, nesunki 23 km trasa ir nakvynė Bražuolės poilsiavietėje. Na, žinote, – laužas, pokalbiai, miegas šalia čiurlenančio upelio ….  :-)

Tikiuosi, vyrai Jus išleis pasibūti su mamomis ir pailsėti nuo namų rutinos. Taigi, rugsėjo 12 d. (šeštadienis) 10 val. su dviračiais ir automobiliais renkamės Pilaitėje prie Pupos prekybos centro. Iki regioninio parko (apie 30 km) nuvyksime automobiliais. Už poilsiavietę reikia mokėti po 2 Lt už žmogų ir po 5 Lt už mašiną. Maisto vietoje negaminsime, prašome įsidėti tai, ką mėgstate.  :-) Smagiai pasivažinėsim, pasėdėsim prie laužo, pabendrausim ir dar ką nors įdomaus nuveiksim ;)

Mamytes, norinčias  dalyvauti dviračių žygyje, kviečiu registruotis iki rugsėjo 1 dienos: rosana@mamuklubas.lt  Pastaba: jei norite dalyvauti žygyje ir turite dviratį, bet neturite automobilio, arba turite automobilį, bet neturite dviračio, arba jei norite dalyvauti, bet yra kažkokių kliūčių, tai parašykite apie tai registruodamosis ir pamėginsim drauge tai išspręsti ;)

Smulkesnę informaciją apie Neries regioninį parką rasite čia: www.neriesparkas.lt

Rosana