Apie paliktus vaikučius

Apie paliktus vaikučius

bwchildsadSveikos mamytės,

Norėčiau pristatyti Jums naują reiškinį Mamų klube – vaikų namų auklėtinių lankymą, tikėdamasi kad Jus tai sudomins ir galėsime kartu nuveikti daug gražių ir prasmingų darbelių.

Per pirmuosius savo apsilankymus kūdikių namuose ir po jų, sunkiai sekdavosi tramdyti emocijas… Buvo nežmoniškai liūdna ir skaudu… Supratau, jog paprastesnė mano pagalbos išraiška – duoti pinigų bendradarbiams, kad šie nupirktų sauskelnių ir jas nuvežtų, nei pačiai važiuoti ir vėl susidurti su skausminga  ralybe… Žinoma galėjau slėptis suvokiant, kad tai mane skaudins, liūdins ir žeis, nei bandyt susidoroti su savimi suvokiant, kad galiu padovanot nors lašelį džiaugsmo nelaimingiems vaikams.

Kažkur girdėjau tokią mintį, jog vaikai, kurių niekas nelanko vaikų namuose, dažnai susikuria savo vaizduotėje tariamą globėją, apie kurį nuolat galvoja, kurio laukia… Tad labai norėjosi tapti realiu ir pastoviu draugu tokiems vaikams. Šį troškimą įgyvendinau lankant vaikų namų auklėtinius per jų gimtadienius. Kadangi su mano bendraminte Lina tai darome nebe pirmus metus, galime pasakyt, kad tapome jiems artimos, kaip tikros tetos – giminaitės :)

Tačiau net mūsų lankomuose vaikų namuose ne kiekviena grupė-šeima turi tokias „tetas“, kiekvieną kartą nuėjus į vieną iš jų, auklėtojos vis primindavo – pasakykite ir kitoms mamoms, kad šių vaikų niekas nelanko ir jie labai labai laukia… :( Tuo kiekvieną kartą ir įsitikindavom – būdavom vaikų nuglostytos ir nubučiuotos :)

Žinoma dviejų žmonių galimybės labai ribotos, todėl kreipiuos į Jus ir labai kviečiu ateiti pasikalbėti apie tai ateinantį trečiadienį, gruodžio 9 d 18.30 val. Mamų klube, taip pat ir prisidėti kuriant mažytes šventes atstumtiems vaikams…

Erika

Nuotraukos autorė stephanie beaty