Rugsėjo 1-osios įamžinimas

Rugsėjo 1-osios įamžinimas

Neseniai radau labai šaunią idėją, kaip įamžinti ir įprasminti Rugsėjo 1-osios šventę. Man ji taip patiko, kad būtinai šią tradiciją įtrauksim ir į savo šeimos būtinų šventės minėjimo būdų sąrašą. Kadangi, kaip mano draugė sako, mes su savo vaikais turime tik 18 bendrų vasaros atostogų, o šiuo atveju Rugsėjo 1-ųjų turime tiek pat ir gal net dar mažiau, šis sprendimas kaip tik tam.
O reikia visai nedaug. Tiesiog kas metus nufotografuoti savo vaiką(us) tą pačią metų dieną. Jei vieta ir fonas už nugaros būtų tie patys, būtų iš viso idealu.

Idėja fotosesijai Rugsėjo 1-ąją

Jeigu norite tos dienos akimirkas įamžinti ne tik nuotraukose, bet ir užrašuose, čia dar vienas variantas – tiesiog surengti mini interviu

Idėja fotosesijai Rugsėjo 1-ąją

Idėja fotosesijai Rugsėjo 1-ąją

Vaikai auga septynmyliais batais, o mums telieka tik jų nuotraukos ir prisiminimai atmintyje bei užrašuose. Bet vis šiokia tokia paguoda.

Beje, kalbant į tą pačią temą, kažkada esu mačiusi filmuką, kaip vienas tėtis, filmavęs savo vaiką nuo gimimo iki metų kiekvieną dieną, suklijavo po sekundę trukusių akimirkų filmuką. Labai įspūdingai atrodė. O čia man – bet tikiu, kad ir jum bus – be galo, šiltas, jaukus ir nuoširdus vienos būsimos mamytės filmukas. Tikras stebuklas – ne filmukas.

Inga

Foto iš harpershappenings.com, simplesisterblog.blogspot.com

www.sventesideja.lt