Originali velykinė dekoracija

Kad mūsų namai būtų šventiškai papuošti, siūlau pasidaryti dar vieną labai gražią ir originalią velykinę dekoraciją. Šiai dekoracijai pasidaryti nereikia ypatingo pasiruošimo ar priemonių, galime išsiversti su priemonėmis, kurias turime namuose, tereikia tik truputį fantazijos.

Mums reikės:

kiaušinių dėklo ar kaip jį pavadinti, servetėlės ir dekupažo klijų (galima ir lipalo praskiesto vandeniu), keletos žvakių kiaušinio formos, žalios ir geltonos spalvos plaušo, gyvų arba dirbtinių gėlyčių , dekoruotų ar margintų kiaušinių.

Taigi paimame paprastą kiaušinių dėklą. Gali būti ir tradicinis pailgas.

img_5813

Kad jis būtų gražesnis, mes jį apklijuosime kokia nors spalvinga servetėle. Taigi išsirenkame servetėlę, imame dekupažo klijus ar lipalo ir priklijuojame. Lakuoti nereikia.

img_5810

img_5812

Kai jau turime pasipuošę dėklą, galime pradėti jį dekoruoti. Paimame kiaušinio formos žvakes (o galime imti tokias kokias turime namuose), apvyniojame jas žaliu ir geltonu plaušu, dedame į dėklą. Tuomet susirandame mažą indelį, jį taipogi apvyniojame plaušu ir vėl dedame į dėklą, įpilame vandens ir pamerkiame žibučių ar kitokių gėlyčių. Į likusias laisvas vietas įdedame žalio plaušo ir dekoruotų, margintų kiaušinių ar kažką kito, tinkančio velykinei dekoracijai. Štai ir viskas.

img_5824

img_5823

 Dar kartą gražių Jums švenčių!

Jurgita