Programa balandžio mėnesiui

flowers_bootsBalandžio 7 d. 18.30 val. „Velykinis vakaras„. Švęsime kartu Velykas, kalbėsime apie mūsų vaikystės svajones, ar jos išsipildė, apie ką svajojate dabar? Ir būtent į šį susitikimą atkeliame salotų vakarėlį, tad laukiame jūsų salotų su receptukais ;)

Balandžio 14 d. 18.30 val. „Kitoks mamų turgelis„.  Tai visiškai kitoks turgelis nei mes buvome pratusios: 1) Šį kartą galite atsinešti ne tik vaikams skirtus daiktus, bet ką tik norite :) Galite atsinešti savo rūbus, rankdarbius, indus ir t.t. 2) Daiktus pardavinėsime, tad atsineškite pinigų; 3) Kiekviena gaus po stalelį, ant kurio galės išsidėlioti savo daiktus ir juos pardavinėti. 4) DĖMESIO !!! Mamų klubas nebeturi labdaros kambarėlio, tad tai, ko neparduosite/neatiduosite, turėsite parsinešti namo!

Balandžio 21 d. 18.30 val. „Verdame muilą„. Būtina išankstinė registracija rosana@mamuklubas.lt Vietų skaičius labai ribotas. Užsiėmimo kaina bus parašyta vėliau.

Balandžio 28 d. 18.30 val. „Vaikų baimės„. Išankstinė registracija: rosana@mamuklubas.lt Lektorius ir pageidaujama auka bus parašyta vėliau.

Foto iš afpinteriors.blogspot.com