Turgelis subalansuotas tik moterims

Turgelis subalansuotas tik moterims

mamu-turgelis-61Man patinka turgeliai! :) Juose labai gerai pasimato tikras moteriškumas :))) Moterys tiesiog atgyja, adrenalinas sukyla, rankos perrinkinėja vieną stalą, akys jau skanuoja kitą, o tuo pat metu su šalia stovinčia mamyte spėjam ple ple ple  apie problemas darželyje. Iš šalies atrodo, kad būrys moterų kuičiasi beverčių skudurų krūvoje ir tiek. Bet iš tiesų čia vyksta ir tam tikra terapija, ir pasidalinimas patirtimi, ir rūpinimasis šeimos gerove ir net sprendžiami kai kurie globaliniai klausimai. Šį kartą, kaip ir visus ankstesnius kartus, didžiausio populiarumo ir nusiaubimo susilaukė žaislų flangas. Ir kas mus prie jo taip traukia? Gal jame ieškome kažkokio stebuklo, kuris nors 10 minučių privers mūsų vaikus pamiršti mamos sijoną ir jie norės pažaisti vieni :) Kaip ten be būtų, visa ši veikla teikia nerealaus malonumo :) Beje, iš šio turgelio mano mergaitės namo parsitįsė visą maišą žaislų. Su puse iš jų miega, kitą pusę nešasi į darželį :) Dar žinote koks momentas man patinka? Kai viską nusiaubusios, kaip po didelio darbo sėdim ir ramiai geriam arbatą… :) Man viskas atrodo taip prasminga, tik įtariu, kad vyrų mano argumentai dėl prasmingumo neįtikintų :)

mamu-turgelis-1 mamu-turgelis-2 mamu-turgelis-4 mamu-turgelis-5 mamu-turgelis-7 mamu-turgelis-8 mamu-turgelis-9 mamu-turgelis-10

Įspūdžiais dalinosi Rūta

P.S. kol dar švieži įspūdžiai gal turite kokių nors pastebėjimų, pasiūlymų, idėjų būsimiems turgeliams? Rašykite komentaruose. Norisi turgelius paįvairinti ir patobulinti ;)