Susivėlę angelai

p1060671

Laukiau šio mamų klubo, nes iš neoficialių šaltinių žinojau, kad velsim angelus :) Nors mano Liepa yra mamų klubo fanė, jei tik būna galimybė stengiuosi jos su savimi neimti, ypač jei gvildenamos kokios nors psichologinės temos. Šį kartą aplinkybės lėmė Liepai dalyvauti kartu su manimi.

Taigi, atėjus ir pamačius angelus nusiminiau, nes buvau beveik užtikrinta, kad nieko panašaus tikrai nesugebėsiu padaryti :( Guodžiausi tik tuo, kad ten buvo mamų, kurios apskritai niekada nieko bendro nėra turėjusios su vilna, o aš tai nors kažką esu vėlusi. Dar labiau nusiraminau kai atvažiavo technologijų mokytoja Daiva, kuri įkvėpė mus pasitikėjimo ir optimizmo. Visos puolė badyti vilną. Liepa pradėjo badyti angelo kūna, o aš galvą. Kai atėjo eilė badyti nosį, akis ir burną ji pasakė, kad nebijotume daryti jų didelių, nes tada angleai bus išraiškingesni. Na, aš tai priėmiau labai kraštutiniškai ir padariau laaaaabai dideles akis, nosį ir burną. Atrodė juokingai, net nežinojau ties kuria vieta  viską taisyti :) Visos sparčiai judėjo – galvą badė prie kūno, darė rankas, kojas… O aš vis dar badžiau veidą, nes jis atrodė gigantiškai nepatrauklus :) Liepa pavargusi badyti vaikščiojo ir visas drąsino, kad labai gražūs jų angelai :)

angelai-ir-tapetai-006

Taigi, namo grįžau tik su kvaila angelo galva :D Tačiau vedama vidinio azarto jau kitą dieną vėl ėmiausi darbo. Kaip betaisiau akis, jos vis tiek buvo ne žmoniškai (tiksliau ne angeliškai) didelės ir kažkur ant pakaušio :( Tad tiesiog išpešiau jas lauk ir pradėjau badyti kitas :) Žodžiu taip kelias dienas po kokia valandėlę vis prisėsdama kūriau savo angelą, kuris vėliau pasirodė esąs Angelina :) Rezultatas gavosi ne visai toks, kokio siekiau, bet tikrai geresnis nei aš tikėjausi vos pradėjus darbą :)

Kadangi mano fotoaparatas sugedęs, tai Angelinos nuotraukas įdėsiu vėliau. Beje, po savaitės sunešėm visus angelus. Buvo labai juokinga. Jie tokie skirtingi, įdomūs, originalūs ir … labai panašūs į savo kūrėjas :D Aš vienos draugės net paprašiau, kad ji pažiūrėtų į visus angelus ir pasakytų, kuris labiausiai panašus į mane. Ji, žinoma, pirštu parodė į mano darytą angelą, nors prieš tai nebuvo jo mačiusi :)