Velykinis salotvakaris:) (Nuotraukos jau sudėtos!)

Velykinis salotvakaris:) (Nuotraukos jau sudėtos!)

salotu-vakaras-251Lėkiau į mamų klubą pakniopstom, šiek tiek vėluodama – kaip tik reik išeit, dukrytė zirzia, salotos laukia paskutinio ingrediento (kurį vyras bėgte bėgdamas namo po darbo dar parnešė:) ), o man dar reikia persirengti… Ir pagalvojau tada – turbūt bus mamyčių, kurios neateis tik dėl to, kad vieno iš dviejų dalykų nespės – pasipuošti arba pagaminti. Juk visuomet yra tas visa nusveriantis trečias „ingredientas“ mūsų kasdienybėje, laukiantis mamos dėmesio, arba keli „ingredientai“ iškart… Ir juk nepaliksi jų lyg kokių karštų bulvių ramiai ataušti:) … Aš ir pati galvojau nespėsiu, bet nusprendžiau, kad jei ką, geriau pavėluosiu, bet nulėksiu. Ir manau, kad kitą kartą į tokį vakarą galima ateit ir be nieko – jau kas kas, bet mama mamą tikrai supras. Esmė ne salotos, o bendravimas, ane ;)

Na, bet vakar buvo visko :)… Pirmiausia – gražus vaidinimas apie tris medžius, turėjusius svajones (vaidino Erika, Reda, Inga, Jurgita ir Rutele; o Rosana buvo BALSAS:))… Kaip tos svajonės virto tikrove – nors pradžioj atrodė, jog viskas vyksta visai ne taip, kaip jie norėjo… Bet galiausiai tai, kas įvyko, pranoko jų svajones – vienas medis tapo ėdžiomis, kuriose gulėjo kūdikėlis Jėzus, kitas – valtimi, kuriuo plaukė Jėzus, trečias – kryžiumi, ant kurio buvo nukryžiuotas Viešpats. Taigi, kiekvienas medis tapo įrankiu Kūrėjo rankose.

Smagu, kad ir keletas vaikų buvo įsitraukę į „masines“ scenas :) Ačiū labai Jums už vaidinimą!!!!

salotu-vakaras-281salotu-vakaras-30salotu-vakaras-35salotu-vakaras-38salotu-vakaras-40salotu-vakaras-42salotu-vakaras-49salotu-vakaras-51salotu-vakaras-52salotu-vakaras-54salotu-vakaras-56salotu-vakaras-59salotu-vakaras-32salotu-vakaras-45salotu-vakaras-53

 Paskui smagiai šnekučiavomės. Rosana kamantinėjo kiekvieną mamytę apie tai, ką ji svajojo, kai buvo maža mergaitė ir kuo norėtų būti, kai užaugs :) Oi kaip smagu buvo. Klausiausi ir galvojau – kokia graži ta mūsų gyvenimo spalvų paletė.. Kokia ji įvairiapusiška… Ir nors ne visada mūsų gyvenimai klostosi taip, kaip mes norėtume, gera turėti viltį… O jei nepamenam, ko svajojom ar nežinom, ko norėtume ateityje, štai jums Rosanos ir Rūtos „receptukas“ (ir sutapk tu man taip, kad abi vienodai padarė) – susirašot į dienoraštį „minčių lietaus“ principu, ko norėtumėte. Po kelių metų atsiverčiat ir pamatot, kad norai išties pildosi! :)

O amžius norams pildytis, siekti svajonės – ne riba :). Gal tik retsykiais atsirinkti reikia…

Iš pasisakymų pastebėjau, kad kiekviena turime troškimų, susijusių su kūryba, menine saviraiška. Matyt, kūryba – ypač moteriai – padeda pajusti gyvenimo grožį ir juo dalintis su kitais…

salotu-vakaras-14salotu-vakaras-21salotu-vakaras-23salotu-vakaras-63salotu-vakaras-94salotu-vakaras-96

 Na, ir jau labai sukrutom, kai „ėmėm jautį už ragų“ :) – pradėjom ragauti salotas. Aišku, stalas kaip visada papuoštas gražių gražiausiai. (Ta mūsų Rosana, darbštuolė…) O salotų skanumėlis… Mmmm…. Negi žmogus gali tai perduoti juodu ant balto? Kiekviena pristatė savo patiekalą, taigi valgydamos galėjom visapusiškai įsijausti į patiekalo skonį ir kvapą, „iškramtyti“ visas sudedamąsias dalis :)

Taigi ačiū visoms dalyvėms už šiltą bendravimą ir niam niam. Vakar grįžus namo iškilmingai pareiškiau, kad mūsų laukią naujų salotų antplūdis ;) ir… daug daug gėriau mineralinio :)

Receptukai atsiras ir čia (kalbėjom su mamytėm, kad gal jau reiktų skilties mamklubyje receptukams), tad pirmyn – stebinkim savo šeimas :).

salotu-vakaras-03asalotu-vakaras-85salotu-vakaras-71salotu-vakaras-68salotu-vakaras-69salotu-vakaras-78salotu-vakaras-80salotu-vakaras-75salotu-vakaras-79salotu-vakaras-181salotu-vakaras-72salotu-vakaras-73salotu-vakaras-77salotu-vakaras-74salotu-vakaras-20

Pasidžiaugė Jums Aurelija