Pasikuitėm :)

mk-turgelis-2822 mk-turgelis-2882 mk-turgelis-3171

Labai atsiprašau, kad taip ilgai nerašiau ir priverčiau jus nekantrauti. Mugė praėjo šauniai. Susirinko tikrai nemažai mamyčių. Daugelis atėjo su savo vaikais, kurie, žinoma, labiausiai buvo susidomėję žaislų skyriumi :) Beje, turiu pastebėti, kad šis skyrius susilaukė ir didžiausio mamyčių dėmesio :)

mk-turgelis-3011Pirmosios mamytės atskubėjo iki ausų apsikrovusios maišais su išaugtais vaikų rūbais. Su nerealiu užsidegimu greitai viską išrūšiavome, o tada ėmėm kuistis ieškodamos kam ko reikia :) Buvo aktyvus judėjimas ir duzgėjimas :) O kai visus rūbus iškuitėm, tada prisėdom arbatai. Tiesiog tobulas derinys: primiau pasikuisti skuduruose, o po to prie arbatos šnekučiuotis :) Įdomu, kad kai kurios mamytės atėjo tiesiog išgerti arbatos ir pasikalbėti. Vienok, malonu, kad atėjo dėl mūsų, o ne dėl skudurų ;) Kaip ten be būtų, vakaras praėjo puikiai.

Turiu pastebėti, kad atneštų rūbų būvo žymiai daugiau nei paimtų, tad viskas nukeliavo į stacionarų turgelį, kuriuo galima naudotis kiekvieno Mamų klubo užsiėmimo metu arba ir kitu laiku, tik prieš tai reikia susisiekti su turgelio koordinatore Aida (žiūrėti į „kontaktai“). Tad labai mielai kviečiu pasirinkti savo vaikams rūbelių, batukų, žaislų ir kitų daikčiukų :)

Įspūdžiavosi Rūta :)